18 tematów na wpisy na blog

Blog to taki żarłoczny potworek, który nigdy nie ma dość tematów. Niektórym nigdy się one nie wyczerpują i są jak hydra, bo po ucięciu jednego wyrastają pomysły na trzy nowe. Innym z kolei ciągle wiatr w oczy i jak na pustyni – zbierają je jak kaktus wodę. Ale dość już tych przenośni.  

Przed wami osiemnaście tematów, które wykorzystałam w zeszłym roku. Według mnie dotyczą treści wartych poruszenia na blogu. Ten wpis to jednocześnie podsumowanie, jak i reklama tych wpisów. Może być również inspiracją, jeśli jesteś twórcą, do ujęcia tematu według siebie. W tekście tematy zostały wymieszane. jeśli chodzi o kolejność, ale na blogu znajdziecie każdy pod podkreśloną nazwą.

Marzenia a blog

Według mnie ważne są w życiu marzenia. Posiadanie bloga było jednym z nich, dlatego mój pierwszy wpis to 1.Lista marzeń.  Możecie się z niego dowiedzieć, czemu służy lista, jak ją stworzyć i jak z niej korzystać. 

Innym marzeniem było napisanie i wydanie książki, co udało mi się pierwszy raz parę lat temu, a po napisaniu kolejnej książki pt. 2. Dziesięć Przykazań Bożych, wrzuciłam na blog post o tytule 3. Jak zacząć pisanie książki, w którym dzielę się swoim sposobem na pisanie. Ujawniłam też, jak robię 4. research podczas pisania książki. W związku z pisaniem książek na blogu jest jeszcze wpis o tym, 5. jak wygląda spotkanie autorskie okiem autorki.

Jak znaleźć czas na blog?

6. Doba ma tylko 24 godziny, a tydzień 168 godzin. To banalne odkrycie doprowadziło do tego, że zaczęłam znajdować czas na pisanie książek, bloga, a także 7. wspólny czas z dzieckiem. Kolejnym przełomowym odkryciem było dla mnie poczucie mocy partnerstwa produktywności. 8. Co może zrobić dla Ciebie partner produktywności? Zwiększyć Twoją produktywność – to oczywiste, ale nie tylko. Przeczytaj o nim, a dowiesz się więcej!

W nowym roku na blogu

Początek roku kalendarzowego zaczęłam od wpisu o 9. niepostanowieniach noworocznych, które skłoniły mnie do napisania 10. Listu dla siebie. To był rok, w którym wybrałam jako moje 11. osobiste słowo roku wrażliwość, ponieważ 12. wysoka wrażliwość to moja cecha osobowości. Swoimi spostrzeżeniami na jej temat dzielę się we wpisie. Na co dzień pomagają mi 13. techniki relaksacyjne. Z kolei moje relacje z najbliższymi uzdrowiła książka pt. Języki miłości, dzięki której odkryłam 14. jak kochać i sprawić, by inni czuli się kochani – pod tym hasłem znajdziesz na moim blogu wpis, a jeśli zapiszesz się do newslettera, otrzymasz test, z którego możesz dowiedzieć się, jaki jest Twój język miłości.

W tym roku na blogu

Może przyjdą jakieś zmiany na moim blogu, wszak 15. nigdy nie jest za późno na zmiany. Wszystko jednak zależy od moich nawyków. Pracuję nad nimi, odkąd nawyki przyszły dla mnie i kazały mi zrobić 16. wywiad z nawykami. W skrócie, nawyki to taki 17. prezent od natury za wytrwałość. Kto nie kocha prezentów? 

Dobrym pomysłem na prezent dla siebie i dla miłości Twojego życia może być randka. Nie masz czasu, żeby wyjść? To może pomoże ci 18. randka w domu na 10 sposobów? A tak na poważne, w tym roku dalej chcę pisać. Jeśli ciekawi Cię, co się nowego pojawi, a nie chce Ci się sprawdzać poniżej, możesz zapisać się do mojego newslettera.

Nie bój się. Nie zapcham Ci skrzynki, publikuje nowe treści co około dwa tygodnie.

Dziękuję, że jesteś!

Jeśli jesteś blogerem, życzę Ci wielu ciekawych tematów na swój blog, jeśli czytelnikiem – pozytywnego dnia i życia!

Jeśli mimo wszystko wolisz postać listy, poniżej lista 18 wpisów, o których mowa:

 1. Nawyki, nawyki wywiad z nawykami
 2. Nigdy nie jest za późno na zmiany
 3. Dziesięć przykazań Bożych
 4. Co może dla Ciebie zrobić partner produktywności
 5. Research podczas pisania książki
 6. Języki miłości jak kochać i sprawić by inni czuli się kochani
 7. Wysoko wrażliwość
 8. List do siebie
 9. Osobiste słowo roku
 10. (Nie)postanowienia noworoczne
 11. Prezenty pomysł na prezenty
 12. Jak zacząć pisanie książki
 13. Techniki relaksacyjne
 14. Jak wygląda spotkanie autorskie okiem autorki
 15. Wspólny czas z dzieckiem
 16. Doba ma tylko 24 godziny, a tydzień 168 godzin
 17. Randka w domu na 10 sposobów
 18. Lista marzeń. Ważne są w życiu marzenia

Uważasz ten wpis za wartościowy? Możesz postawić mi wirtualną kawę ?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Shopping cart
Your cart is empty
Let's start shopping!
Start shopping
0