Modlitewnik dla dzieci to książka będąca zbiorem modlitw dla najmłodszych.

Modlitwy, których jeszcze nie znasz. Pisane przez mamę dla dzieci. W prostych słowach ujęte wcale nie takie proste myśli, uczucia dziękczynienia i prośby. Teksty, które ułatwią najmłodszym rozmowę z Bogiem Ojcem. Urocze, barwne ilustracje Eweliny Jaślan-Klisik do każdej modlitwy dopełniają całości.

Książka podzielona jest na kilka części, a modlitwy zgrupowane tematycznie. Na początku są modlitwy na różne okazje miedzy innymi: po kłótni z rodzicami, o dobre wykorzystywanie czasu, za dziadków czy za rodzeństwo. Dalej są modlitwy do Świętych w tym do Anioła Stróża, św. Jana Bosko czy Św. Dominika Savio – patrona dzieci i młodzieży. Następnie kilka modlitw związanych z Eucharystią np. przed i po mszy świętej czy Przed Najświętszym Sakramentem. Na końcu książki dołączono modlitwy codzienne znane wszystkim takie jak Ojcze Nasz, pod Twoją obronę czy Skład Apostolski. Spis wszystkich znajdziesz na końcu w spisie treści.

Premiera książki: 24.02.2021
Wyd. PROMIC

Liczba stron: 43

Modlitewnik dla dzieci posiada Imprimi potest to znaczy, że jego treść została sprawdzona czy jest zgodna z nauczaniem Kościoła Katolickiego.

Format Modlitewnika dla dzieci jest niewielki dlatego świetnie mieści się w małych dziecięcych dłoniach.

Poniżej możesz zobaczyć darmowy fragment modlitw znajdujących się w środku Modlitewnika dla dzieci.