Moje książki

Od 6 lat piszę książki. Od pięciu lat udaje mi się publikować przynajmniej jedną pozycję w roku. Poniżej znajdziesz moją historię wydawniczą z bardzo krótkim opisem moich książek.

 Zadebiutowałam jako pisarka w 2018 roku powieścią obyczajową Daleko – Blisko. To opowieść o 5 bohaterów żyjącym zwyczajnym życiem, poszukującym szczęścia. Więcej znajdziesz tutaj.

Rok później, w 2019 roku na rynku pojawił się Kalendarz Adwentowy, który jest zbiorem 24 opowieścią o tradycjach Bożego Narodzenia. W książce pewna zwyczajna rodzina, w której dwoje rodziców z dwójką dzieci poznaje tajemnice tradycji.  

Kilka miesięcy później tuż przed Wielkim Postem ukazał się Kalendarz Wielkopostny, który jest przygotowaniem dla dzieci do Świąt Wielkiej Nocy. W dwudziestu opowiadaniach przedstawiam, czym jest i jak można praktykować jako dziecko post, jałmużnę i modlitwę.  Czym jest droga krzyżowa i kogo Jezusa na niej spotyka.

Pod koniec roku 2020 w księgarniach ukazała się kolejna książka: Modlitewnik dla dzieci. To pozycja dla najmłodszych z kilkudziesięcioma  modlitwami. Modlitwy podzielone są na 4 kategorie i znajdziesz tam modlitwy na różne okazje, modlitwy do Świętych, modlitwy Eucharystyczne, modlitwy codzienne. Na każdej stronie znajdują się kolorowe ilustracje Eweliny Jaślan Klisik.

W kwietniu 2021 tuż przed majowymi komuniami ukazała się pozycja pod tytułem Moc sakramentów. To książka, w której znana już z poprzednich rodzina Nuta poznaje 7 sakramentów.  Jak dobrze przeżyć z dziećmi chrzest, komunię świętą. Jak opowiedzieć im o powołaniu do kapłaństwa czy małżeństwa. Czemu służy namaszczenie chorych i kiedy się go udziela? To wszystko znajdziecie w Mocy sakramentów.

Rok 2022 przyniósł Dziesięć przykazań Bożych.  To książka, w której Małgosia i Pawełek Nuta poznają przykazania dane przez Boga Mojżeszowi na górze Synaj. W prostych słowach rodzice tłumaczą dzieciom znaczenie „Nie cudzołóż” „Nie mów fałszywego świadectwa” i innych przykazań dekalogu. 

Kolejna książka to workbook: „Osobiste słowo roku. Poczuj moc słowa” Workbook o jednym słowie będący wsparciem w wyborze osobistego słowa roku i efektywnej pracy nad sobą z jego pomocą. Więcej informacji oraz darmowy fragment znajdziesz klikając w tytuł książki.

W planach mam kolejne ciekawe pozycje, zapisz się na mój newsletter by być na bieżąco.

Scroll to Top
Shopping cart
Your cart is empty
Let's start shopping!
Start shopping
0