Barbara Garczyńska

Autorka i edukatorka mocy słowa roku

Słowa mają moc. Chodź, pokażę Ci ich potęgę.

Barbara Garczyńska ​

Uwielbiam słowa. Choć posługuje się nimi już ponad dekadę, to wciąż mnie zachwycają i ciągle odkrywam ich moc i potęgę. Cytując klasyka: „Na początku było słowo”.

Jako autorka codziennie piszę, to moja pasja i sposób na oswojenie i przepracowanie wyzwań, jakie stawia mi życie. Piszę książki, teksty na blog i artykuły dla klientów, a także codziennie od kilkunastu lat piszę w pamiętniku.

Pisanie to moje co, jak i dlaczego w jednym. Mój tlen i pokarm, by żyć i rosnąć.

Mam misję, by jako autorka przy pomocy słów pokazać także Tobie, że mają one prawdziwą moc. Moc zmiany na lepsze w niemal każdej dziedzinie życia.

Znam ciemną i jasną stronę ich mocy.

Kiedyś miałam wielkie marzenia o pisaniu. W dzieciństwie jednak często słyszałam, że jestem PRZEwrażliwiona i moc tego słowa zamknęła mnie, zabiła pewność siebie. Jednak w życiu dorosłym odkryłam, że nie jestem przewrażliwiona tylko po prostu wysokowrażliwa – a to dar. Mój dar, który można wykorzystać, by sięgnąć po marzenia.

Pewnego dnia zrobiłam test Gallupa, który wykazał, że moimi talentami są:

  • Zbieranie informacji,
  • Odpowiedzialność,
  • Uczenie się,
  • Rozwijanie innych,
  • Pryncypialność, czyli bycie wierną swoim wartościom.

Słowa te określają mnie i prowadzą przez życie. Dzięki nim doszłam właśnie do tego miejsca. Teraz uczę się uczyć innych, jak wykorzystywać moc słów i spełniać marzenia

Znajdziesz u mnie dużo wspierających słów.

Wiele z nich odpowiada na konkretne potrzeby, na przykład potrzeby rodziców w kwestii religijnego wychowania dzieci.

Aby być na bieżąco z jednym i drugim, zapraszam Cię do zapisania się do newslettera.

Prywatnie jestem żoną mojego największego przyjaciela i mamą trójki cudów, którym staram się pokazać świat w duchu rodzicielstwa bliskości. Poza tym odkryłam, że uwielbiam białą herbatę, marcepan i popcorn. Zieleń jest moim ulubionym kolorem, a bieganie amatorskim sportem, który uprawiam w poniedziałkowe poranki.

200K+

ZAPISANYCH STRON

6

WYDANYCH KSIĄŻEK

4

SZKICE W SZUFLADZIE

2018

Mój debiut

Pierwszą książkę napisałam w dzieciństwie, mniej więcej w trzeciej klasie. Pierwsza, którą udało mi się wydać z pomocą wydawnictwa, była powieść obyczajowa „Daleko-Blisko”. Więcej informacji na jej temat znajdziesz, klikając w jej tytuł.

2019

Pierwsza książka dla dzieci

W trakcie wydawania debiutu pisałam już kolejną książkę, która ukazała się rok później. Był nią „Kalendarz adwentowy”. Pierwszy nakład zniknął w miesiąc po premierze.

2020

Dwie kolejne książki

Sukces „Kalendarza adwentowego” skłonił mnie do napisania podobnej pozycji dla drugiego ważnego okresu w roku – „Kalendarza wielkopostnego”, a tuż po nim pojawił się „Modlitewnik dla dzieci”, o który poprosiło mnie wydawnictwo.

2021

Moc Słów w sakramentach

Moc sakramentów” to książka-prezent dla mojej córki z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Chciałam pokazać swojemu dziecku dary sakramentów, które kryją się w pojedynczych słowach.

2022

Przykazania

Zasady są wszędzie, a swój początek mają w przykazaniach. W książce „Dziesięć przykazań Bożych” znajdziesz opowiadania, jak prosto wyjaśnić je dzieciom.

2023

Osobiste słowo roku

Mój pierwszy workbook do pracy ze słowami. „Osobiste słowo roku. Poczuj moc słowa” to książka elektroniczna do pracy własnej, do pracy nad rozwojem osobistym, by odkryć moc słów.