„Daleko-Blisko”

Marzenia się spełniają…
Ale czasem w przewrotny sposób.

Daleko blisko to powieść obyczajowa w której pięcioro bohaterów przeżywa swoje problemy. Pechowa studentka pedagogiki, pragnąca wreszcie się usamodzielnić. Samotna wdowa w podeszłym wieku gotowa do opuszczenia męczącego ją świata. Kasjerka, która próbuje pogodzić pracę z wychowywaniem córki. Zapalony kucharz-amator, marzący o życiowej stabilizacji. Wiecznie zabiegana matka trójki dzieci, poszukująca chwili spokoju. Tej piątce osób o zupełnie różnych ambicjach i celach los rzuca pod nogi przeszkody, które wydają się nie do pokonania. Ich losy splatają się ze sobą w pozornie przypadkowy sposób.

Jak daleko – lub jak blisko – spełnienia własnych marzeń znajdą się, kiedy ich drogi niespodziewanie się przetną? Czy uda im się odnaleźć w nowych dla siebie sytuacjach? Czy wykorzystają szansę, by spojrzeć na własne życie z uzdrawiającego dystansu?

Daleko blisko to mój debiut z którym rozpoczęłam pracę pisarki. Choć gdybym pisała ją dzisiaj wyglądałaby całkiem inaczej to niczego nie żałuję.

W podtytule można przeczytać gdy jedne drzwi do szczęścia się zamykają otwierają się drugie. To moja dewiza życiowa. Rozpoczęłam pisania na macierzyńskim z pierwszym dzieckiem kiedy to jakieś drzwi zostały mi zamknięte za to otworzyłam drugie właśnie z pomocą tej książki.

Mam nadzieje że i Wy odkryjecie moc tych słów na kartach tej powieści.

Przyjemnej lektury

Premiera książki: 08.10.2018
Wyd. Novae Res

Scroll to Top
Shopping cart
Your cart is empty
Let's start shopping!
Start shopping
0