Blog
Dzień dobry, na blogu!

Dzień dobry, na blogu!

Trochę o mnie

Witaj serdecznie na moim blogu. Naprawdę bardzo się cieszę, że fale Internetu przywiały Cię tutaj. Może już mnie znasz, a może czytasz o mnie po raz pierwszy – tak czy siak zapraszam Cię w moje wirtualne progi. W tym miejscu wypadałoby się przedstawić. Nazywam się Barbara Garczyńska i szukam. Czego? Tego, o co chodzi z darem o nazwie życie. Pełnię różne role, które pozwalają mi na pisanie na blogu. Bycie żoną, pisarką i mamą trójki dzieci poniżej 7 lat to moment, w którym czas to wiecznie brakujący zasób, a jednak.

W moim życiu, za co jestem po prostu wdzięczna, nareszcie zrobiła się większa przestrzeń na blogowanie. Cała trójka znalazła bezpieczne i kreatywne miejsce, gdzie może rozwijać swoje talenty w godzinach przedpołudniowych. Inne moje role, zadania, pasje będziesz miał/ miała przyjemność poznać we wpisach na blogu – a może nie, bo nie o wszystkim mówię. O, to tutaj jest jeszcze dobre miejsce, żeby wspomnieć, że jestem wysoko wrażliwą introwertyczką. Jeśli nic Ci to nie mówi – spokojnie, dlatego że napiszę jeszcze o tym.   

Trochę o blogu

Chcę pisać na blogu regularne, ale tak na własnych zasadach, bez gonienia trendów . Dlatego jak na razie przewiduję dwa w wpisy w miesiącu.  Chcę, aby strona była minimalistyczna, więc nie wyskoczy na Ciebie żadna reklama. Na blogu chcę pisać o tym, co mnie interesuje. A interesuje mnie całkiem sporo, ponieważ w moim TOP 5 w teście Gallupa jest Input. Jeśli niewiele zrozumiałeś z poprzedniego zdania – nie szkodzi, wkrótce napiszę i o tym. Chcę się trochę podzielić tym, jak wygląda pisanie. Nie chcę się jednak ograniczać tylko do książek i tego, jak to wygląda od kuchni. Piszę dla Siebie, Ciebie i jeszcze Kogoś. Jeśli chcesz, możesz być pomysłodawcą wpisu, jeśli coś Cię interesuję, a ja mam na ten temat trochę wiedzy – podzielę się. Zachęcam Cię do zapisania się na newsletter. Informuję w nim o kolejnych wpisach i zbliżających się premierach moich książek. 

Uważasz ten wpis za wartościowy? Możesz (nawet w ramach dziesięciny) postawić mi wirtualną kawę 😊

Postaw mi kawę na buycoffee.to
R    E    K    L    A    M    A

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *